Četl jsem noviny. Byl jsem rozpačitý... Voila můj názor

14. prosince 2007 v 12:32 | Letadlák |  Komentáře věcí současných
Tak jsem si zase jednou přečetl noviny... Nejsem si jist, zdali mi to dalo něco jiného, nežli pocit skepse a zklamání nad tím, co se to u nás v té naší malé zemičce zase událo. Když už jsme si zvykli, že se v porodnících hrají s miminky škatulata a že našim bankám padají servery pomalu stejně často, jako ony nám zvyšují poplatky ( i když samozřejmně nikdo nic nepodcenil a celý hypermoderní bankovní hardware podpořený bezchybným software pracoval naprosto dokonale. Ovšem až na tu malou chybičku, že kdo chtěl ve čtvrtek na svůj internetový účet u ČS, tak měl tak trošku smůlu...), tak nám naši páni politici, skoro jako by jim bylo líto, že se o nich tak nějak už skoro dva dny (!) nemluví naservírují nádherný návod na to, jak si při zadlužení bezpečně pohlídat záda - děkuji vám pane Fialo, až někdy budu mít půlmilionový dloužek, tak mi prosím rezervujte místečko ve sněmovně, někde poblíž Vás, mohli bychom si krásně v klidu, chráněni imunitou vyměňovat zkušenosti... A kdybychom se nějak nudili, všichni víme, jak může být taková schůze unavující, tak si můžeme ještě s panem Bursíkem, když už ho někdo zase z něčeho obviňuje, skočit na dovolenou, třeba za tím milionářem, jak on se to vlastně jmenoval, ten takový, co si utekl před zákonem na Seychely.. Ano, už to mám, to Krejčíř na nás tehdy ušil boudu! No, tak za ním a za teplem do Jihoafrické republiky, či kde se to vlastně teďko hřeje. Nebo, byla- li by nuda opravdu moc veliká, tak bychom se mohli pohrabat v minuosti kolegů z opozice a vykonstruovat si jen takovou malinkatou aféřičku. A snad bychom byli i úspěšnější, než Ti oškliváci a zlovolní ukrutníci co se snaží svými falešnými a nepodloženými obviněními poskvrnit ten nádherně čistý, v Perwollu praný, štít pana expremiéra. I když, jak to vidím já osobně, tak bychom si měli spíš lehnout na naše vlastní štíty a nechat se z té politiky vynést, někam na pohřebiště slavných bojovníků proti zlu a bezpráví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T.Louie T.Louie | Web | 14. prosince 2007 v 13:44 | Reagovat

ty bys měl psát do novin!! :o) to co tu píšeš je nejen pravdiví, vtipný, trefný, ale i úžasně sepsaný!! :D  fakt bomba blog!:o) pozor! neplést!! ne na bombu ale bomba!!! ;o) :D

tak se zase někdy stav! :o) p.s. : mam takovej dojem že se neubránim nutkání, dát si tě do oblíbenejch stránek :o)  doufam že tě to nebude nějak iritovat :o) tak se měj, napiš zase nějakej oslavnej článek čehokoliv a já si ho ráda přečtu;o)  tak zatim pp :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.