Pěním, pěním, naštván jsem

7. srpna 2008 v 19:34 | Letadlák |  Komentáře věcí současných
A už jsem se opravdu naštval. Nejenže tenhle dodatek k včerejšímu článku vkládám z níže uvedených důvodů s jednodenním zpožděním, a navíc, aby toho nebylo málo, tak ho ještě píšu dvakrát. On mi totiž ve chvíli, kdy jsem ho chtěl uložit spadl systém…
Ale, abych zbytečně kvůli svému rozhořčení neodbíhal od tématu. Když se mi konečně podařilo domluvit se s oběma notebooky a vysvětlit jim, co po nich chci a donutit je to i udělat, tak dneska umřelo spojení se světem a já tenhle článek vkládám s jednodenním zpožděním z úplně jiného počítače.
Stejně, všechno jedno jest. S největší pravděpodobností se totiž budu zítra v práci osm hodi nudit a splodím další článek, kterým bude tento text psaný hořkou rukou na blogu zakryt a téměř jistě unikne pozornosti vás pěti, co sem tak denně zavítáte. A co jest místem nejvhodnějším ku dotazů kladení? Samozřejmě to, kde není nikoho, kdo poslouchal by. Slyšte tedy mou otázku: Původně jsem plánoval vkládat na blog asi tak jeden delší článek týdně a tomu jsem i přizpůsobil vzhled se zobrazením pouze jednoho článku. Ovšem, jak plynul čas, bylo mi čím dál tím jasnější, že nejsem schopen jakékoli pravidelnosti, že občas udělám několikaměsíční pauzu, jen aby mi pak ruplo v bedně a já začal vkládat i více článků denně. A právě druhého případu se týče můj dotaz. Občas je mi totiž líto, že některé z dítek mého intelektu unikne vaší pozornosti (nebo si to o něm alespoň myslím), jako se tomu stalo v případě Múzáka, u něhož jsem se velmi těšil na vaše ohlasy… Chtěl bych se tedy zeptat, zda by nebylo vhodné rozšířit počet článků zobrazovaných na hlavní stránce, popřípadě, kolik by byl počet odpovídající.
Těm, kdo si toto poctivě přečtou a odpoví předem vřele děkuji.
A opravdu nevěřte počítačů, určitě mi tohle všechno dělají naschvál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lioljundi Lioljundi | Web | 8. srpna 2008 v 19:18 | Reagovat

Máš to tu naozaj pekné, ale určite zvýš počet. Ľudia, ktorý sem zavítajú neskôr a prepásli článok, a už je tu druhý, môžu zabudnúť sa pozrieť na "aktuální články" a neprečítajú si ho. Zaujímavé ohlasy budeš mať keď to asi zväčšíš. Ale zmýšľal si správne. Ja by som povedal, že tri sú pre Tvoj blog optimálne :)

2 Saze Saze | Web | 9. srpna 2008 v 22:26 | Reagovat

Takhle s tim větším počtem je to lepší..A Múzák se opravd povedl..Byla by ale škoda těch několika měsíčních pauz,ty by se měli zredukovat ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.