Ve stínu draků

Ve Stínu Draků

12. prosince 2007 v 12:09 | Letadlák
VSD je online tahová asi RPG ( kdo by se v té myriádě kategorií měl vyznat) hra. Natrefil jsem na ni díky své dívce a i když ji zatim nehraji moc dlouho, mám pocit, že má potenciál pobavit všechny příznivce her na hrdiny - já sám jsem velký fanda Dračího Doupěte. A navíc skutečnost, že je tahle hra tahová znamená, že se nejedná o tak výrazný žrout času jako jsou některé jiné online hry - do jednoho reálného dne se vejdou čtyři dny virtuální a odehrátí jednoho tahu trvá maximálně půl hodiny, takže není moc způsobů, jak před VSD prosedět víc než dvě, tři hodiny denně.
Bohužel je ale dosti omezená kapacita serveru na kterém hra běží - momentálně může být najednou přihlášeno maximálně 35 hráčů, což znamená, že je občas trošku složité se do hry dostat.
Samotná hra je českým překladem hry anglické, Překlad je to veskrze dobrý, jen člověk občas narazí na nepřeložené místo... Ale druhá, tentokrát již čistě česká a originální verze VSD je ve výrobě a dle mého názoru je možno od ní dosti očekávat. Nezbývá, než poděkovat programátorům za to, co již udělali a těšit se na to, co právě vytvářejí.
  • Přikládám odkaz na zákldní stránku VSD. Zaujal- li vás tenhle krátký popis, veškeré další informace je možno získat tam.
 
 

Reklama